Utforsk våre produksjoner og se hva som skjer!

Gå til kommune eller skole

DKS - Aust-Agder

Aust-Agder bibliotek og kulturformidling

Postadresse: DKS Aust-Agder, , Postboks 788 Stoa, 4809 Arendal

Besøksadresse: Fylkeshuset, Ragnvald Blakstad, 4838 Arendal

Telefon: 37 01 73 00

E-post:postmottak@austagderfk.no

Kontaktperson:

Antall hendelser: 146

Velg dato / Periode
Januar
Man
Tir
Ons
Tor
Fre
Lør
Søn
1
30
31
1
2
3
4
5
2
6
7
8
9
10
11
12
3
13
14
15
16
17
18
19
4
20
21
22
23
24
25
26
5
27
28
29
30
31
1
2
Onsdag 29. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
  • SlavegjortKulturarv
  • Varighet: 120 minutter
  • Onsdag 29. januar. 2020
  • AAma KUBEN
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:50
    Søndeled skole113 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 13:00
    Abel skole180 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Torsdag 30. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
  • SlavegjortKulturarv
  • Varighet: 120 minutter
  • Torsdag 30. januar. 2020
  • AAma KUBEN
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:15
    Vegårshei skule110 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:55
    Vegårshei skule110 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Fredag 31. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:25
    Hope skole34 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 12:35
    Dypvåg skole98 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Vestre Sandøya skole14 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Mandag 3. februar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Tranen og selenKulturarv, Scenekunst
  • Varighet: 45 minutter
  • Mandag 3. februar. 2020
  • Birkenlund skole barnetrinn
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 4. februar. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Tranen og selenKulturarv, Scenekunst
  • Varighet: 45 minutter
  • Tirsdag 4. februar. 2020
  • Hisøy skole barnetrinnet
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Tranen og selenKulturarv, Scenekunst
  • Varighet: 45 minutter
  • Tirsdag 4. februar. 2020
  • Arendal International school
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 5. februar. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Tranen og selenKulturarv, Scenekunst
  • Varighet: 45 minutter
  • Onsdag 5. februar. 2020
  • Nedenes skole barnetrinnet
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 6. februar. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Tranen og selenKulturarv, Scenekunst
  • Varighet: 45 minutter
  • Torsdag 6. februar. 2020
  • Blakstadheia skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Fredag 7. februar. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Tranen og selenKulturarv, Scenekunst
  • Varighet: 45 minutter
  • Fredag 7. februar. 2020
  • Landvik sentralskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Mandag 10. februar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 11. februar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 12. februar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 13. februar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Fredag 14. februar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 25. februar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • The Gothenburg ComboMusikk
  • Varighet: 40 minutter
  • Tirsdag 25. februar. 2020
  • Birkenlund skole ungdomstrinn
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 26. februar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Mandag 2. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Renegades for vgsKunstarter i samspill
  • Varighet: 60 minutter
  • Mandag 2. mars. 2020
  • Froland skole ungdomstrinnet
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 3. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Renegades for vgsKunstarter i samspill
  • Varighet: 60 minutter
  • Tirsdag 3. mars. 2020
  • Valstrand skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 4. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Renegades for vgsKunstarter i samspill
  • Varighet: 60 minutter
  • Onsdag 4. mars. 2020
  • Steinerskolen i Arendal
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 5. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Renegades for vgsKunstarter i samspill
  • Varighet: 60 minutter
  • Torsdag 5. mars. 2020
  • Dahlske videregående skole
Tidspunkt og deltakere
Fredag 6. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Renegades for vgsKunstarter i samspill
  • Varighet: 60 minutter
  • Fredag 6. mars. 2020
  • Arendal voksenopplæring
Tidspunkt og deltakere
Mandag 9. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 10. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 11. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 12. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Mandag 16. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:30
    Borkedalen skole95 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Vil gjerne rigge søndag kveld hvis det er mulig.

  • 12:30
    Borkedalen skole95 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Tirsdag 17. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 18. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 19. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Fredag 20. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Mandag 23. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 24. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 25. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 26. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:10
    Eide skole39 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:10
    Myra skole65 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 12:20
    Myra skole65 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Fredag 27. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Mandag 30. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:15
    Jappa skole139 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:15
    Fevik skole94 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 13:00
    Fevik skole94 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 31. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Astro Buddha AgogoMusikk
  • Varighet: ca 40 min
  • Tirsdag 31. mars. 2020
  • Fjære skole - Ungdomstrinnet
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:30
    Jappa skole70 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 13:00
    Jappa skole70 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Onsdag 1. april. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:15
    Asdal skole barnetrinn130 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Asdal barnetrinn og ungdomstrinnet fordeler sine elever på tre konserter. Visningsarena Asdal barnetrinn .


  • 10:15
    Asdal skole barnetrinn130 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Asdal barnetrinn og ungdomstrinnet fordeler sine elever på tre konserter. Visningsarena Asdal barnetrinn .


  • 12:20
    Asdal skole ungdomstrinn210 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    Asdal barnetrinn og ungdomstrinnet fordeler sine elever på tre konserter. Visningsarena Asdal barnetrinn .


Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 2. april. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:15
    Rykene Skole181 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Astro Buddha AgogoMusikk
  • Varighet: ca 40 min
  • Torsdag 2. april. 2020
  • Strømmen oppvekstsenter
Tidspunkt og deltakere
Fredag 3. april. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Astro Buddha AgogoMusikk
  • Varighet: ca 40 min
  • Fredag 3. april. 2020
  • Arendal International school
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 14. april. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 15. april. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 16. april. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Fredag 17. april. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:40
    Moltemyr skole80 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
  • 12:25
    Moltemyr skole80 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Mandag 20. april. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Snakk om språkKulturarv, Litteratur
  • Mandag 20. april. 2020
  • Lillesand ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 21. april. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Snakk om språkKulturarv, Litteratur
  • Tirsdag 21. april. 2020
  • Høvåg skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:15
    Valle skule48 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Snakk om språkKulturarv, Litteratur
  • Tirsdag 21. april. 2020
  • Drottningborg ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 22. april. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Snakk om språkKulturarv, Litteratur
  • Onsdag 22. april. 2020
  • Evje ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:25
    Myra skole72 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
  • 12:20
    Myra skole72 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:30
    Byglandsfjord oppvekstsenter41 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:30
    Bygland skule48 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Torsdag 23. april. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Snakk om språkKulturarv, Litteratur
  • Torsdag 23. april. 2020
  • Fjære skole - Ungdomstrinnet
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:45
    Evje barneskule74 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 12:00
    Hornnes barneskule122 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:30
    Nesheim skole129 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • Snakk om språkKulturarv, Litteratur
  • Torsdag 23. april. 2020
  • Holviga Ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Fredag 24. april. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Snakk om språkKulturarv, Litteratur
  • Fredag 24. april. 2020
  • Asdal skole ungdomstrinn
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:45
    Evje barneskule74 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 12:00
    Evje barneskule74 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:35
    Eydehavn skole72 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 12:30
    Eydehavn skole72 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • Snakk om språkKulturarv, Litteratur
  • Fredag 24. april. 2020
  • Stinta skole ungdomstrinnet
Tidspunkt og deltakere
Mandag 27. april. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:10
    Flosta skole111 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 28. april. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Astro Buddha AgogoMusikk
  • Varighet: ca 40 min
  • Tirsdag 28. april. 2020
  • Hisøy skole barnetrinnet
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:20
    Sandnes skole65 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
  • 11:45
    Sandnes skole65 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Onsdag 29. april. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Astro Buddha AgogoMusikk
  • Varighet: ca 40 min
  • Onsdag 29. april. 2020
  • Hisøy skole ungdomstrinnet
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:30
    Dypvåg skole98 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Vestre Sandøya skole14 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
  • Astro Buddha AgogoMusikk
  • Varighet: ca 40 min
  • Onsdag 29. april. 2020
  • Nedenes skole ungdomstrinnet
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 30. april. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Astro Buddha AgogoMusikk
  • Varighet: ca 40 min
  • Torsdag 30. april. 2020
  • Nedenes skole barnetrinnet
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Mandag 4. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 5. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:40
    Eide skole94 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Onsdag 6. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 7. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Fredag 8. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Mandag 11. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Tranen og selenKulturarv, Scenekunst
  • Varighet: 45 minutter
  • Mandag 11. mai. 2020
  • Frivoll skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Tranen og selenKulturarv, Scenekunst
  • Varighet: 45 minutter
  • Mandag 11. mai. 2020
  • Langemyr skole og ressurssenter
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 12. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Tranen og selenKulturarv, Scenekunst
  • Varighet: 45 minutter
  • Tirsdag 12. mai. 2020
  • Jappa skole
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 13. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Tranen og selenKulturarv, Scenekunst
  • Varighet: 45 minutter
  • Onsdag 13. mai. 2020
  • Iveland skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Tranen og selenKulturarv, Scenekunst
  • Varighet: 45 minutter
  • Onsdag 13. mai. 2020
  • Engesland skole
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 14. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Tranen og selenKulturarv, Scenekunst
  • Varighet: 45 minutter
  • Torsdag 14. mai. 2020
  • Evje barneskule
Tidspunkt og deltakere
Fredag 15. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Tranen og selenKulturarv, Scenekunst
  • Varighet: 45 minutter
  • Fredag 15. mai. 2020
  • Tingsaker skole
Tidspunkt og deltakere
Målgruppe
Uttrykksform
Åpne filter